![Біометричний термінал розпізнавання облич зі зчитувачем Mifare ZKTeco ZKTeco KF1200 [MF][WIFI], фото 1](https://images.prom.ua/5161603583_biometrichnij-terminal-rozpiznavannya.jpg)
![Біометричний термінал розпізнавання облич зі зчитувачем Mifare ZKTeco ZKTeco KF1200 [MF][WIFI], фото 2](https://images.prom.ua/6405112551_w127_h127_biometrichnij-terminal-rozpiznavannya.jpg)
5 280 ₴
4 752 ₴
Біометричний термінал ZKTeco KF1200 [MF][WIFI] контролю доступу з функцією розпізнавання обличчя та зчитувачем Mifare з пам'яттю на 1500 шаблонів облич, 30000 користувачів, 30000 карт доступу, 100000 подій. Інтерфейси зв'язку – TCP/IP, Wiegand вхід та вихід.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики KF1200 [MF][WIFI]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.8 мм |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 30000 |
| Кількість шаблонів обличчя | 1500 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 100000 подій |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10.0 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 50.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; геометрія обличчя |
| Зчитувач карт: | Mifare (вбудований) |
| Інтерфейси зв'язку: | Wiegand; Ethernet; Wi-Fi |
| Тип карт/брелоків: | Mifare 13.56 МГц |
| Пам'ять користувачів: | 30000 |
| Програмне забезпечення | ZKLiveface 3.5 |