

1 609 ₴
Бездротовий модуль Ajax Transmitter для підключення датчиків сторонніх виробників до системи безпеки Ajax.
Компанія-виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Ajax Transmitter дозволяє підключити датчики з провідним виходом до системи безпеки Ajax. З його допомогою можна організувати захист в приміщенні і на вулиці. Передає тривоги і попереджає про спрацьовування тампера зовнішнього датчика, забезпечений власним акселерометром, що захищає від демонтажу. Працює від батарей і може забезпечити живлення підключеному датчику.
ФУНКЦІОНАЛ Ajax Transmitter
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДУЛЯ Ajax Transmitter
НАДІЙНІСТЬ
ВСТАНОВЛЕННЯ та НАЛАШТУВАННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -25 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | бездротовий модуль інтеграції |
| Тип встановлення | внутрішнє, зовнішнє |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1600 (відкритий простір) |
| Тампер | є |
| Живлення | акумулятор CR123A — 3 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 3 батареї CR123A |