


28 860 ₴
Тірас-16.128П — пожежний приймально-контрольний прилад на 16 базових зон сигналізації з можливістю розширення зон сигналізації до 128 по 32 сповіщувачі у кожній зоні. Багатофункціональний прилад пожежної сигналізації, призначений для реалізації надійної системи пожежної безпеки на великих комплексних об’єктах (готелі, офісні центри, торгово-розважальні комплекси, складські приміщення, фермерські господарства, заводи, фабрики тощо).
Прилад призначений для цілодобової централізованої пожежної охорони об’єктів та будівель, шляхом постійного контролювання шістнадцяти зон з можливістю розширення до 128 (шляхом розширення кількості зон за допомогою ППКП Тірас-4П, Тірас-8П та Тірас-16П).
На базі Тірас-16.128П можна побудувати розгалуджену систему протипожежної сигналізації на 32 пристрої в системі. З максимальною віддаленістю 1000 м.
Керування приладу здійснюється з виносної панелі керування ВПК-16.128. Робота приладу без ВПК неможлива.
Прилад призначений для безперервної цілодобової роботи в приміщеннях з регульованими кліматичними умовами при відсутності прямого впливу кліматичних факторів зовнішнього середовища, при температурі від -5°C до +40°C та відносній вологості, не більше 93%.
Особливості:
Прилад забезпечує:
Технічні характеристики ППКП:
Технічні характеристики виносної панелі керування ВПК-16.128:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип підтримуваних пристроїв | Неадресні |
| Кількість зон, що захищаються | 16 |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Сумісність | неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Можливість розширення охоронних зон | є (до 128 зон) |
| Програмування | з клавіатури |
| Кількість входів | Touch memory, універсальний |
| Кількість виходів | 2 типу «Відкритий колектор», оповіщення, пожежа, несправність |
| Підключення сирени | до 32 |
| Опір дротів зон, Ом | 250 |
| Напруга в зоні | 12 В |
| Резервне живлення | акумулятор ємністю 18 Ач |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Матеріал | метал |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Вага, г | 4200 |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ППКП Тірас-16.128П на 16 неадресних зон з можливістю розширення до 128»