
13 172 ₴
Мультибіометричний термінал DS-K1T341CM з функцією розпізнавання обличчя та зчитувачем Mifare карт доступу, QR кодів.
Бренд: Hikvision
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ DS-K1T341CM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість точок проходу/дверей: | 1 |
| Зчитувач карт: | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку: | Ethernet |
| Напруга живлення / джерело живлення: | DC 12-24В |
| Вбудований екран: | є |
| Струм споживання, мА: | 2000 |
| Потужність споживання, Вт: | 10 |
| Загальні | |
| Висота | 22.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 172.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 83.2 мм |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 3000 |
| Кількість шаблонів особи | 3000 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 150000 подій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; геометрія обличчя; QR-код |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Термінал розпізнавання облич Hikvision DS-K1T341CM зі зчитувачем карток Mifare»