



1 440 ₴
МРЛ-2.1 box використовується для реалізації базової автоматики: керування електрозамком, електроклапаном водопостачання тощо.
Додає 2 релейні виходи в систему з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 150 м. Це буде корисним для підключення автоматики в віддалених частинах об'єкту - інший поверх, інша будівля тощо. Таким чином можна зменшити кількість дротів та оптимізувати топологію системи.
МРЛ-2.1 box з будь-якими централями, які мають релейні виходи або виходи "Відкритий колектор" для підключення модуля.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Тип пристрою | модуль розширення |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 150 |
| Сумісність | дротові централі з релейними виходами чи виходами "Відкритий колектор" |
| Кількість виходів | 2 релейні 5А/230В (AC), 5А/24В (DC) |
| Індикація | індикатор-логотип |
| Тампер | на відкриття та відрив |
| Струм споживання, мА | 60 |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Вага, г | 150 |
| Висота | 30.0 |
| Ширина | 100.0 |
| Довжина | 100.0 |
| Основні атрибути | |
| Індикація режиму роботи | Так |