

20 651 ₴
Мультибіометричний термінал DS-K1T642M з функцією розпізнавання обличчя та зчитувачем Mifare карт доступу, QR кодів.
Бренд: Hikvision
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ DS-K1T642M
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість точок проходу/дверей: | 1 |
| Зчитувач карт: | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків: | Mifare 13.56 МГц; QR-код |
| Інтерфейси зв'язку: | Ethernet |
| Вбудований екран: | є |
| Струм споживання, мА: | 2000 |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 118 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 118 мм |
| Додаткові | |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 10000 |
| Кількість шаблонів особи | 6000 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 150000 подій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта; геометрія обличчя; QR-код |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Термінал розпізнавання облич Hikvision DS-K1T642M зі зчитувачем карток Mifare»