
839 ₴
Плата блоку живлення 6V PSU для Hub 2 і Hub 2 Plus. Встановлюється в корпус хаба, замінюючи встановлений блок живлення 110/230 В. Має стандартний штекер power jack для підключення кабелю живлення і комплектується клемним перехідником.
Бренд: Ajax
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | блок живлення |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Напруга живлення / джерело живлення | вхідна напруга 4.2-16 В, вихідна напруга 4.65 В ± 5% |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |