
3 872 ₴
Універсальний антивандальний зчитувач U-Prox SL steel серії SmartLine (SL) в корпусі з 1.2 мм полірованої нержавіючої сталі. Може бути налаштований зі смартфона. Зчитувач разом з застосунком U-Prox Mobile ID і мобільними ідентифікаторами U-Prox BLE ID дозволить будь-якій системі контролю доступу використовувати смартфони як облікові дані в СКД.
Зчитувач підтримує ідентифікатори різних стандартів - U-Prox BLE ID по BLE і NFC, 125кГц (ASK, FSK) і 13.56 МГц (Mifare і Mifare Plus), має мультістандартні вихідні інтерфейси, різні режими роботи з BLE (Bluetooth Low Energy) і роботу з шифрованими картками Mifare (закриті системи). Працює з картками Mifare Plus в режимі безпеки SL3.
Бренд: ITV.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Зчитувач читає:
Зчитувач «розуміє» банківські картки - технології PayPass и PayWave
Смартфон як ідентифікатор
РЕЖИМИ РОБОТИ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ U-Prox SL steel
КОМПЛЕКТАЦІЯ U-Prox SL steel
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Матеріал | Сталь |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Протокол зв'язку | RS-232, Dallas Touch Memory, Wiegand |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Тип пристрою | зчитувач |
| Тип підключення | дротове |
| Тип карт/брелоків | BLE, EM-Marine 125 кГц, Mifare 13.56 МГц, NFC |
| Дальність зчитування, см: | NFC, Mifare та 125 кГц – до 4, BLE – регулюється від 10 до 12 м |
| Живлення | DC 9-16V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 9-16 В |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зчитувач U-Prox SL steel»