
2 420 ₴
2 178 ₴
Вулична сирена AS-904S з радіоподовженням
Бренд: ATIS
Призначення
AS-904S - це світлозвуковий оповіщувач акустичною потужністю 120 дБ і радіочастотою подовження 315 МГц. Сирена призначена для встановлення поза приміщенням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Звуковий тиск | 120 дБ |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Тип підключення | дротове |
| Живлення | DC 12V |
| Струм споживання, мА | 20-380 |
| Матеріал | пластик |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 1100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |