
5 196 ₴
Прилади приймально-контрольні охоронно-пожежні Дунай-4.2 призначені для прийому сповіщень через шлейфи сигналізації від сповіщувачів або від інших ППК, у тому числі від ППК типу Дунай, ВБД4, ВБД6, перетворення сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною та (або) подальшої передачі повідомлень на пульт централізованого спостереження за допомогою телефонної лінії.
Зверніть увагу, акумулятор не входить!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість зон, що захищаються | 4 |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Канали зв'язку | зайнята телефонна лінія 18 кГц |
| зайнята телефонна лінія | 18 кГц |
| Передача тривожних повідомлень | телефонна лінія |
| Кількість виходів | 1 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |