
1 155 ₴
Шифропристрій — клавіатура Дунай-КА призначена для керування зовнішніми пристроями і забезпечує можливість входу на об'єкт, що охороняється, і вихід з об'єкта довірених осіб без видачі сповіщень про проникнення.
Клавіатура застосовується як у складі пристрою охоронної сигналізації для взяття/зняття об'єктів під охорону, так автономного керування виконавчими пристроями і системами контролю доступу.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Тампер | є |
| Потужність споживання, Вт | 2 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |