

1 272 ₴
Призначення
M-OUT2R додає 2 реле в систему та використовується для реалізації базової автоматики: керування електрозамком, електроклапаном водопостачання тощо.
Встановлюється на плату в універсальний слот ППК "Orion NOVA", та модулі розширення M-ZP sBox, M-ZP mBox.
Має два релейні виходи для керування як постійним так і змінним струмом.
Швидке та легке встановлення
M-OUT2R встановлюється в універсальний слот на платі ППК, достатньо просто зняти верхню кришку корпусу і встановити модуль, який сумісний з усією лінійкою дротових централей серії «Orion NOVA».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | модуль розширення |
| Сумісність | M-ZP mBox, M-ZP sBox, Orion NOVA M, адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Кількість виходів | 2 релейні 10А/42В (AC), 5А/30В (DC) |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Живлення | від плати централі |
| Струм споживання, мА | деактивована 30 мА | активована 100 мА |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Вид виконання | плата |
| Вага, г | 30 |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |