

1 248 ₴
Оповіщувач світлозвуковий ОСЗ-3 (24V) «Газ не входити!» для встановлення всередині приміщень. Підключається до охоронних і пожежних ППК. Табло оповіщувача освітлюється за допомогою SMD світлодіодів, що робить напис видимим в темний період доби. Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена.
Бренд: Tiras Technologies
Призначення
Оповіщувачі світлозвукові призначені для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації, в системах керування евакуацією, а також в системах оповіщення про стан технологічного процесу або умов безпеки.
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Звуковий тиск | 80 дБ |
| Живлення | Мережа 24В |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Тип пристрою | табло інформаційне |
| Сумісність | протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Частота звуку | 2,5 кГц — 4,5 кГц |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP21 |
| Напруга | 24 В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |