

6 120 ₴
Контролер-зчитувач SameKey Finger Control - хмарна система контролю доступу, яка складається з контролера-зчитувача, хмарної web-панелі і мобільного застосування. Відчинення по відбитку пальця, по картах, NFS мітках, Bluetooth через застосунок.
Застосування
Використовується в офісах, бізнес центрах, коворкінгах, складських приміщеннях, мережевих структурах, будівлях з великою кількістю точок проходу.
Особливості
Контрольною панеллю легко і зручно користуватися з будь-якого пристрою. HR, офіс- менеджери і співробітники охорони можуть:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samekey |
| Тип пристрою | Контролер |
| Колір | Чорний |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 5120 |
| Обсяг журналу реєстрацій | 16384 подій |
| Тип встановлення | накладне |
| Тип підключення | дротове |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку | Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Підключення додаткового зчитувача | є |
| Живлення | DC 5-24V |
| Напруга живлення / джерело живлення | 5-24 В |
| Матеріал | алюміній, Скло |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |