








1 099 ₴
Бездротова екстрена кнопка DoubleButton white з просунутим захистом від випадкових натискань. Використовує бездротовий протокол Jeweller з дальністю зв'язку до 1300 м на відкритому просторі.
Бренд: Ajax
Призначення
Ajax DoubleButton оснащена двома тугими кнопками і пластиковою перегородкою для захисту від випадкових натискань. При натисканні передає сигнал тривоги користувачам, а також на пульт охоронної організації. DoubleButton відповідає вимогам професійних європейських охоронних стандартів і може використовуватися як в приватних, так і комерційних об'єктах. Бездротовий зв'язок з хабом і велика дальність комунікації забезпечують свободу у виборі місця монтажу і дозволяють переміщатися з DoubleButton по території.
Функціональні особливості
Технічні характеристики Ajax DoubleButton
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | бездротова тривожна кнопка |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1300 (відкритий простір) |
| Живлення | батарея CR2032 |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 3 В (батарея CR2032) |
| Гарантійний термін | 24 мес. |
| Робоча частота | 868.0 |
| Вага | 17.0 |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP55 |