





4 400 ₴
3 960 ₴
Електронний замок ZKTeco ZL400 right для правих дверей для готелів зі зчитувачем RFID карт Mifare для обмеження доступу сторонніх осіб в номери і службові приміщення готелю. Замок сумісний із USB кодувальником ZKTeco D147-H
Бренд: ZKTeco.
ФУНКЦІОНАЛ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ZL400 right
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Праве |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | готельний замок |
| Спосіб відмикання безконтактна | карта/брелок |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Живлення | батарея AA — 4 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | 4 х AA 1.5 В |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Загальні | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |