


13 224 ₴
Тірас PRIME 8L - прилад приймально-контрольний пожежний. 8 базових зон пожежної сигналізації з можливістю розширення до 20 зон з використанням модуля M-Z (f). Три типb верифікації спрацювання. 2 релейних програмованих виходи. Контрольовані виходи «Пожежа», «Несправність».
Призначення
ППКП призначений для:
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи/сигналізації | Неадресна |
| Протокол зв'язку | RS-485, USB 2.0 |
| Кількість зон, що захищаються | 8 |
| Можливість розширення | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики Виробник | TIRAS Technologies |
| Тип пристрою | ППК пожежної сигналізації |
| Канали зв'язку | GSM (тільки GPRS) через M-GSM |
| Кількість охоронних зон | 8 |
| Можливість розширення охоронних зон | є (до 20 зон) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Програмування | ПЗ для Windows/Android |
| Кількість виходів | 2 оповіщення, 2 релейних, пожежа, несправність |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Підключення сирени | до 32 |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Протокол роботи | МІСТ |
| Живлення | AC 220V |
| Напруга живлення / джерело живлення | 220 В (50 Гц) |
| Резервне живлення | 2 АКБ ємністю 7 або 9 Ач |
| Струм споживання, мА | 800 |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +40 |
| Розміри, мм | 350 х 370 х 96 |
| Вага, г | 4000 |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| АКБ в коплекті | ні |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ППКП Тiрас PRIME 8L»