
1 317 ₴
С-07С-24 - світлозвуковий оповіщувач, який призначений для великих і протяжних приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло, як всередині так і зовні приміщень. Широко застосовується в ОПС і СОУЕ 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Особливості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Звуковий тиск | 95 дБ |
| Живлення | Мережа 24В |
| Тип встановлення | У приміщенні, На відкритому повітрі |
| Інтерфейс | Провідний |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Тип пристрою | табло інформаційне |
| Матеріал | пластик |
| Загальні | |
| Напруга | 24 В |
| Живлення в режимі очікування | 70 мА |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 63 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |