


2 149 ₴
Розумна розетка з вбудованим лічильником споживання енергії Ajax Socket (white) для керування живленням електроприладів.
Компанія-виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Розумна розетка призначена для зручного керування електроприладами, через мобільний застосунок. Захищає споживачів електричного струму від перепадів напруги. Можна використовувати в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, паркінгах, СТО, автомийках, складських комплексах та інших підприємствах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОЗУМНОЇ РОЗЕТКИ Ajax Socket (white)
ОСОБЛИВОСТІ
КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | розумна розетка |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 (відкритий простір) |
| Живлення | AC 220V |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 110-230 В |
| Потужність споживання, Вт | 1 |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |