

894 ₴
Призначення:
Світлозвуковий оповіщувач ОСЗП-5А призначений для зовнішнього встановлення та підключення до охоронних і пожежних приладів приймально-контрольних (ППК). Пристрій забезпечує гучне звукове та світлове сповіщення про тривогу.
Характеристики:
• Дротова сирена зі світлозвуковим оповіщенням
• Використовується для вуличного встановлення
• Акустична потужність: 85 дБ
• Напруга живлення: 12 В
• Матеріал корпусу: метал
• Розміри: 110 х 49 х 87 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Струм споживання | 100 мА |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | сирена |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Тип підключення | дротове |
| Акустична потужність, дБ | 85 |
| Тип оповіщення | світлозвукове |
| Живлення | DC 12V |
| Матеріал | метал |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |