
1 499 ₴
Контролер Ajax WallSwitch (black) для керування приладами.
Компанія виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ФУНКЦІОНАЛ Ajax WallSwitch (black)
- Дозволяє вмикати і вимикати прилади, підключені через Ajax WallSwitch віддалено за допомогою мобільного застосунку iOS | Android або браузера.
- Облік статистики енергоспоживання підключених приладів через застосунки iOS | Android і браузер.
- Виносна антена для поліпшення прийому.
- Відображення інформації про поточну споживану потужність, поточному струмі і напрузі в мережі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНТРОЛЕРА WallSwitch (чорний)
- Дальність зв'язку з Ajax Hub до 1000 м за умови прямої видимості.
- Діапазон допустимих напруг: 110-230В AC±10% 50/60Гц.
- Вихідна потужність: до 3кВт.
- Період синхронізації з централлю: 12-300 с.
- Частота 868-868.6 МГц.
- Клас захисту: IP20.
НАДІЙНІСТЬ
- Захист від перевищення допустимого струму, занадто високої або низької напруги.
- Захист від перевищення допустимої температури.
- Відправка на централь сигналу тривоги при пропажі напруги в мережі 220В.
- Можливість автоматичного увімкнення, якщо характеристики, що викликали спрацьовування захисту, прийшли в норму.
ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Локальне/Мережеве |
| Гарантійний час (місце) | 24 |