



1 430 ₴
Виносний модуль індикації та управління, поєднаний зі зчитувачем електронних ключів.
Призначений для роботи з приладами «Лунь-11», «Лунь-11Н», «Лунь-11Е».
У комплект «Лінд-11ТМ» також входять 3 електронних ключа Touch Memory.
Основні характеристики:
• Виносний модуль індикації та управління
• Інтегрований зчитувач електронних ключів
• Сумісність: «Лунь-11», «Лунь-11Н», «Лунь-11Е»
• Комплект включає 3 електронних ключа Touch Memory
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лунь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Прилад управління |
| Підключення | Клеми |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Маса: | 50 г |
| Струм споживання: | 70 мА |
| Кількість зон, стан яких можна відобразити: | 8 |
| Тип ключів, що розпізнаються: | Touch Memory. iButton |
| Максимальна кількість ПІК, що підключаються до ППК: | 24 |
| Інтерфейс для підключення до ППК: | TAN |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |