



2 179 ₴
Внутрішня бездротова світлозвукова сирена Ajax HomeSiren (black) для системи охоронної сигналізації
Компанія-виробник Ajax
ПРИЗНАЧЕННЯ
Дана сирена призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу всередині приміщень. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги
ФУНКЦІОНАЛ І ХАРАКТЕРИСТИКИ СИРЕНИ HomeSiren
ЖИВЛЕННЯ І ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ
ВСТАНОВЛЕННЯ HomeSiren (чорна)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип пристрою | бездротова сирена |
| Лінійка продуктів | Baseline |
| Тип встановлення | внутрішнє |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Акустична потужність, дБ | 80-98 |
| Тип оповіщення | світлозвукове |
| Живлення | батарея CR123A — 2 шт. |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 3 В (2 батареї CR123A) |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Ступінь захисту | IP50 |