


21 768 ₴
ППКП Тірас 16П
Зверніть увагу, акумулятор не входить!
ППКП «Тірас-16П» розроблено відповідно до вимог ДСТУ EN54-2, EN54-4.
ППКП «Тірас-16П» призначений для:
ВИХОДИ ТІРАС 16П
ППКП має такі виходи:
На модулях релейних виходів (МРЛ):
Налаштування конфігурації комунікатора та ППКП здійснюється з клавіатури приладу.
ПРИМІТКА
Основні технічні характеристики входів та виходів ппкп "тірас-16п":
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
| Тип підтримуваних пристроїв | Неадресні |
| Кількість зон, що захищаються | 16 |
| Сумісність | неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Кількість входів | Touch memory, універсальний |
| Кількість виходів | 2 типу «Відкритий колектор», оповіщення, пожежа, несправність |
| Час реакції на тривогу, с | до 2 |
| Підключення сирени | до 32 |
| Опір дротів зон, Ом | 250 |
| Напруга в зоні | 12 В |
| Резервне живлення | акумулятор ємністю 18 Ач |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Матеріал | метал |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| АКБ в коплекті | ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «ППКП Тирас-16П»