


8 448 ₴
БЖ1230 використовується для живлення датчиків, сирен, зовнішніх модулів розширення та приладів автоматики в системі охоронної сигналізації, якщо для цього не вистачає блока живлення централі.
Надійність
БЖ1230 розроблений у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2. Металевий корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус. БЖ захищений від перевантаження, перегріву, короткого замикання, а АКБ - від глибокого розряду. Резервне живлення забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 7/9 або 18 А*год (не входить в комплект поставки).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Індикація | Світлова |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | блок безперебійного живлення |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Сумісність | дротові централі Orion NOVA |
| Матеріал | метал |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Робоча температура, °C | -5 ~ +40 |
| Тампер | на відкриття та відрив |
| Вид виконання | у боксі без замка |
| Підключення вхід | клемник |
| Підключення вихід | клемник |
| Тип блоку живлення | імпульсний |
| Підтримка акумулятора | 7, 9, 18 А·год |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Блок живлення БЖ1230»