

817 ₴
Модуль шлейфів радіоканальний МШР - пристрій для прийому повідомлень від сповіщувачів радіоканальних типу КС по радіоканалу в діапазоні частот від 868 до 868,6 МГц і перетворення їх в сигнали послідовного каналу зв'язку з ППКОП типу МАКС на основі інтерфейсу RS485 і назад. Містить інтегрований приймально-передавальний пристрій.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Дополнительные характеристики | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 90 г |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | модуль розширення |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Струм споживання, мА | 40 |
| Робоча температура, °C | +5 ~ +50 |
| Час доставки повідомлень про тривогу: | не більше 10 сек |
| Інтерфейс: | RS485 |