



2 496 ₴
Класичний спосіб керування системою
K-LED4 призначена для керування охоронною системою - постановка/зняття з охорони, перегляд стану системи та інші базові функції керування. Оснащена клавіатура 4 індикаторами зон/груп.
Надійність
K-LED4 з професійним рівнем захисту GRADE 2.
Всі протоколи обміну шифровані, а корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Основні атрибути | |
| Сумісність | дротові централі Orion NOVA |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Індикатори | 4 |
| Індикація | світлова, звукова |
| Тампер | на відкриття та відрив |
| Живлення | DC 12V |
| Струм споживання, мА | 40 |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +40 |