

6 477 ₴
Лінд 11 - Виносний модуль індикації та управління, суміщений з клавіатурою, призначений для роботи з приладами серї "Лунь-11"
Клавіатура « Лінд-11 » є зручним в експлуатації інструментом з ергономічним сучасним дизайном, оснащена рідкокристалічним монохромним дисплеєм. Цей виріб відображає стан зон і дозволяє керувати станом об'єктового приладу ( ставити і знімати з охорони призначеними для користувача кодами ), а також змінювати його конфігурацію і діагностувати несправності.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Охорона та безпека |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дисплей |
| Довжина лінії з'єднання: | до 150 м |
| Робоча напруга: | 10,9. ..12 У |
| Струм споживання: | не менше 30 мА |