






4 349 ₴
Вулична світлозвукова сирена Ajax StreetSiren (black) для системи охоронної сигналізації.
Компанія-виробник Ajax.
ПРИЗНАЧЕННЯ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИРЕНИ StreetSiren
- Дальність зв'язку з Ajax Hub до 1500 м за умови прямої видимості.
- Можливість регулювання часу звучання і гучності оповіщення від 85 до 113 дБ.
- Захист тампером від розкриття корпусу і демонтажу.
- Працездатність перевіряється пінгом кожні 12 секунд.
ТРИВАЛІСТЬ РОБОТИ
- Живлення від джерела постійного струму 12В або вбудованих батарей.
- Тривалість роботи - до 5 років.
ВСТАНОВЛЕННЯ StreetSiren (black)
- Керується за допомогою мобільного застосунку для iOS | Android.
- Встановлення на смарт-кріплення без розбору датчика.
- Віддалене тестування якості зв'язку і зони виявлення при встановленні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 528 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren black»