



5 280 ₴
Призначення
M-OUT8R використовується для реалізації автоматики на об'єкті: керування електрозамками, освітленням, електрокранами, опаленням, ролетами, живленням камер тощо.
Додає 8 релейних виходів в систему з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це буде корисним для підключення автоматики в віддалених частинах об'єкту - інший поверх, інша будівля тощо. Таким чином можна зменшити кількість дротів та оптимізувати топологію системи.
Модуль підключається по інтерфейсу RS-485, сумісний з централями Orion NOVA L/M.
Надійність
M-OUT8R розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 3. Корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип пристрою | модуль розширення |
| Сумісність | Orion NOVA L, Orion NOVA M |
| Кількість виходів | 8 релейних 10А/230В (AC), 5А/30В (DC) |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Тампер | на відкриття та відрив |
| Матеріал | пластик |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Вага, г | 800 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |