

5 184 ₴
USB-програматор для читання, запису або зміни налаштувань ППКП серії «Тірас-П» та ППКО серії «Оріон» за допомогою ПК із встановленим ПЗ «tLoader»/ «oLoader» або в автономному режимі. Також USB-програматор дозволяє оновлення версії ПЗ ППКО або ППКП. Зв'язок із ПК організовано через USB-інтерфейс із розеткою USB-B mini з боку програматора.
РЕЖИМИ РОБОТИ ПРОГРАМАТОРА
1. Програмування ППК або додаткового обладнання.
2. Зчитування налаштувань із ППК або додаткового обладнання.
3. Запис конфігурації охоронного / пожежного обладнання USB-програматор.
4. Оновлення версії мікропрограми ППК Оріон/Тірас.
USB-програматор конструктивно виконаний у компактному пластиковому корпусі із напівпрозорого пластику. Розміри: 68х45х24 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип програматора | Програматор для мікросхем |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип пристрою | програматор |
| Сумісність | неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 24 мм |