

3 708 ₴
Коммуникатор M-2G предназначен для реализации связи ППКП серии "Tiras PRIME II" с ПЦС.
ФУНКЦІОНАЛ
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Тип пристрою | модуль/комунікатор |
| Канали зв'язку | 2 SIM-картки 2G (GSM) |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Мережа | GSM |
| Сумісність | протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Живлення | DC 10-30V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 10-30V |
| Струм споживання, мА | 50 |
| Вид виконання | плата |
| Вага, г | 100 |
| Общие | |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 20 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |