




17 424 ₴
Біометричний термінал SpeedFace-V5L[QR] з функцією розпізнавання обличчя (в тому числі у масці), скануванням долоні і зчитувачем QR-кодів.
Бренд: ZKTeco
Функціональні особливості
Технічні характеристики SpeedFace-V5L[QR]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 21.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип контролера | автономний |
| Тип ідентифікатора | QR-код, відбиток долоні, геометрія обличчя |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, RS485, Wiegand |
| Пам'ять шаблонів облич | 6000 |
| Пам'ять шаблонів долоні | 3000 |
| Пам'ять журналу подій | 200000 |
| Програмне забезпечення | ZKBiosecurity |
| Вбудований екран | є |
| Живлення | DC 12V |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12 В |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біометричний термінал розпізнавання облич (у масці) і долоней зі зчитувачем QR-кодів ZKTeco SpeedFace-V5L»