


1 452 ₴
Бесперебойный блок питания Faraday Electronics 55W UPS Smart ASCH PL (LFP) импульсный с динамической зарядкой, одноканальный, в пластиковом корпусе. Предназначен для зарядки аккумуляторов LiFePO4.
Функциональные особенности
Технические характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FARADAY Electronics |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Световая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Ток заряда | 3.3 А |
| Выходная мощность | 55 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 112 мм |
| Высота | 70 мм |
| Вес | 37 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип блоку живлення | імпульсний |
| Вхідна напруга, В | AC 86-264, DC 110-380 |
| Вихідна напруга, В | 14.4-14.7 |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Підключення вхід | клемник |
| Підключення вихід | клемник |
| Робоча температура, °C | -25 ~ +70 |
| Вид виконання | у пластиковому корпусі |
| Підтримка акумулятора | LiFePO4 18 А·ч |