









3 897 ₴
SEVEN DP-7570 FHD IPS– це більше, ніж домофон.
Стильний 7-дюймовий відеомонітор із сенсорним IPS-екраном поєднує безпеку, зручність керування та розширені можливості відеоконтролю в одному пристрої.
Підходить для установки в багатоквартирних і приватних будинках, квартирах, офісах або на дачі. Пристрій дозволяє бачити відвідувачів біля хвіртки, вхідних дверей або складу і розмовляти з ними через відеозв'язок.
Відеодомофон оснащений вбудованою пам’яттю 128 Мб, що дозволяє зберігати до 1500 фото відвідувачів. Для комфорту передбачена можливість відключити підсвічування кнопки на панелі виклику та фізична кнопка вимкнення/увімкнення монітору. Також до системи можна підключити електрозамок і відкривати двері відвідувачу прямо з монітора. А головне, пристрій створений з урахуванням потреб українців: інтерфейс повністю українською мовою.
Додатково ви можете підключити другу викличну панель, що дозволить контролювати одразу кілька зон з одного монітора. Це забезпечує більшу зручність, економію часу та підвищений рівень безпеки, оскільки всі входи перебувають під повним контролем в одному місці.


Сенсорний кольоровий екран діагоналлю 7 дюймів з IPS-матрицею, роздільною здатністю 1024x600 забезпечує чітке зображення і точну передачу кольорів, а також широкий кут огляду. Картинка залишається незмінною, незалежно від висоти установки монітора і ракурсу, з якого користувач спостерігає за тим, що відбувається на екрані.


SEVEN DP-7570 FHD IPS поєднує сучасний мінімалістичний дизайн, якісну IPS-матрицю та розширені можливості підключення. Чітке зображення, зручне сенсорне керування та продумані режими роботи дозволяють повністю контролювати ситуацію біля входу й відчувати впевненість у безпеці свого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Інтерфейс | Провідний |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото |
| Колір корпусу | Білий |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової викличної чорно-білої відеопанелі | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 150 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 177 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 111 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Сенсорний екран |
| Додаткові функції домофона/панелі виклику | Режим "не турбувати" (сон), Українська мова, Керування замком |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відеодомофон 7 дюймів SEVEN DP-7570 FHD IPS white»