



5 599 ₴
Ajax MotionCam S PhOD Jeweller white — бездротовий інфрачервоний датчик руху з фотокамерою для верифікації тривог з підтримкою функцій фото за запитом і фото за сценаріями з лінійки Superior для проєктного використання Датчик детектує рух людини на відстані до 12 метрів і виробляє анімовану серію фото в разі тривоги. Забезпечує дальність зв'язку з Hub-ом до 1700 м за радіопротоколом Jeweller і Wings, робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Встановлюється на стіну навпроти дверей та інших місць ймовірного проникнення зловмисників. Живлення 3 В від 2-х батарей CR123A. Працює з Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX 2. Датчик забезпечує контроль приміщення, що охороняється, і передає тривожні сповіщення в разі несанкціонованого проникнення.
Superior - це лінійка бездротових пристроїв Ajax для проєктного використання. Ще більше функцій, передове залізо, максимальна надійність, відповідність найсуворішим стандартам безпеки і доступ тільки для акредитованих партнерів.
Нова лінійка не тільки відповідає міжнародним стандартам, але має всі необхідні локальні сертифікації. Професіонали можуть встановлювати пристрої Ajax Superior відповідно до таких стандартів:
Також пристрої мають такі міжнародні сертифікації: EN 50131 (Grade 2), RED, RoHS, EMC, LVD.
Функціональні можливості Ajax MotionCam S (PhOD) Jeweller white
Як тільки в поле дії MotionCam S PhOD Jeweller потрапляє теплове випромінювання від людини, датчик детектує його за допомогою PIR-сенсора і передає тривогу на Hub. Для передавання тривог і подій хаба MotionCam S PhOD Jeweller використовує радіопротокол Jeweller. Дальність виявлення руху MotionCam S (PhOD) Jeweller white до 12 метрів, а кут огляду становить 88.5° за горизонталлю і 80° за вертикаллю.
У разі спрацьовування датчика вбудована фотокамера MotionCam S PhOD Jeweller може зробити від 1 до 5 знімків з роздільною здатністю 320x240 і до 3 знімків з роздільною здатністю 640x480 пікселів. Серія фотографій відтворюється в застосунку як анімація, що дає змогу оцінити подію в динаміці. Фотографії доступні як у застосунках Ajax, так і на пультовому програмному забезпеченні охоронної компанії. Для передавання фотографій на Хаб MotionCam S PhOD Jeweller використовує радіопротокол Wings. Особливістю датчика MotionCam S PhOD Jeweller і його відмінністю від звичайного MotionCam є можливість роботи фотографії за запитом або за сценаріями.
Датчик підтримує віддалене налаштування і тестування, має вбудований температурний сенсор. Живлення здійснюється від 2 батарей CR123A (напруга живлення 3 В), які вже встановлені всередину корпусу. Датчик працює без заміни акумуляторів до 4 років. Для зйомки в темряві датчик оснащений інфрачервоним підсвічуванням, яке активується тільки в разі тривоги.
Щоб датчик не реагував на рух собак або котів, їхня вага не повинна перевищувати 20 кілограмів, а зріст 50 сантиметрів. Необхідно тільки виставити відповідну чутливість у налаштуваннях.
Пристрій містить функції захисту від саботажу: аутентифікація для запобігання заміни, повідомлення про глушіння, шифрування зв'язку, тампер проти злому
Крім того, має двосторонній зв'язок між пристроями, саморегульовану потужність радіосигналу - до 20 мВт, блочне шифрування на основі алгоритму AES. Період опитування датчика - 12 - 300 с (налаштовується).
Датчик Ajax MotionCam S PhOD Jeweller призначений для комерційних об'єктів, як-от офіс, склад, виробництво, медичний центр, ресторан або навчальний заклад.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | бездротовий датчик руху з фотокамерою |
| Лінійка продуктів | Superior |
| Канали зв'язку | Технологія зв'язку Jeweller |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Дальність зв'язку з централлю / приймачем, м | 1700 (відкритий простір) |
| Дальність / площа дії | 12 м |
| Чутливий елемент | PIR-сенсор |
| Імунітет від домашніх тварин | є |
| Тампер | є |
| Кут детекції | 88.5°/80° |
| Напруга живлення / джерело живлення | 2 батареї CR123A, 3 В |
| Висота монтажу, м | 2.4 |
| Колір | білий матовий |
| Вага, г | 167 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бездротовий датчик руху Ajax MotionCam S (PhOD) Jeweller white з фотофіксацією по тривозі та за запитом»