






1 936 ₴
1 839,20 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 9-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Срібний, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 100 / 50 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, HID, Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |