








3 569 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Живлення | DC 9-30 В |
| Колір | Чорний |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Тип пристрою | Активний ІЧ-бар'єр |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | Висота 108 см |
| Робоча температура | -25 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Живлення пристрою | DC 9-30 В |
| Клас захисту | IP55 |
| Дальність передачі | 100 м |
| Струм споживання | 90 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Підключення | Дротове |
| Індикація | Да |
| Кількість променів | 6 |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Принцип роботи | Активний |
| Частотні канали | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |