









1 118 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 650 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | DC 9-30 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | ABS-пластик, Полікарбонат |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 110 / 60 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |