









15 960 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Питание | 12 В, PoE |
| Интерфейсы | RS485, Wiegand |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Гарантія | 24 міс. |
| Розміри | 50 / 140 / 26.7 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Підтримка мобільного застосунку | My MobileKey |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Класс защиты | IP65 |
| Bluetooth | Да |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13,56 МГц |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Пам'ять карт / подій | 20000 / 100000 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC, QR-коди |
| Звуковая индикация | Да |
| Кількість реле | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 |
| Кількість точок проходу / дверей | 1 |
| Варіанти аутентифікації | BLE, NFC, QR-код, Карта, Код, Мобільний застосунок |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Терминал контроля доступа Akuvox A08S с клавиатурой и считывателем EM-Marine / Mifare / NFC / BLE / QR (87-00069)»