
4 114 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 12 В |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Гарантія | 24 міс. |
| Розміри | 138 / 58 / 22 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клавиатура | Да |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Звуковая индикация | Да |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Країна виробник товару | Китай |