

4 576 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 56 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | DC 5 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Гарантія | 24 міс. |
| Розміри | 66.8 / 104.7 / 12.1 мм |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Bluetooth | Да |
| Монтаж | Настільний |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Підключення | Дротове |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Звуковая индикация | Да |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Країна виробник товару | Китай |