




9 381 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Варіанти аутентифікації | NFC, Карта, Код |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | 12 В, PoE |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Кількість точок проходу / дверей | 1 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мoдель | A02 |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 20000 / 100000 |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 86 / 86 / 33 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare, NFC |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |