


26 290 ₴
SIP-відеотелефон Akuvox VP-R49G на базі Android 9.0 із 7-дюймовим TFT LCD-дисплеєм. Оснащений 2 Мп камерою із шторкою приватності для безпечного відеозв'язку. Підтримує до 3000 контактів із фото, записну книжку на 600 записів (200 вхідних, 200 пропущених, 200 вихідних), чорний список та інтелектуальний пошук. Має вбудовану пам'ять 8 ГБ і 2 ГБ DDR3 оперативної пам'яті. Підтримує 2 SIP акаунти.
Застосування
IP-відеотелефон R49G підходить для використання як монітор консьєржа або пристрій зв’язку на посту охорони чи ресепшені у багатоквартирних будинках та комерційних об'єктах. Забезпечує зручну комунікацію з мешканцями, домофонними системами й адміністративними службами в межах єдиної системи керування. Ефективне рішення для організації комунікації та оперативного реагування в системах безпеки й контролю доступу.
Ключові властивості та можливості
Відео та аудіо
Інтерфейси
Можливості телефонного зв'язку
Стандартні програми
Мережеві можливості та безпека
Фізичні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuvox |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Дополнительные характеристики | |
| Живлення | USB |
| Экран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Тип екрану | TFT |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1720 г |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | SIP-телефон |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Wi-Fi | Да |
| Тип відеосигналу | IP |
| Bluetooth | Да |
| Монтаж | Настільний |
| Особливості моделі | Підтримка 2 ліній (2 SIP-акаунта) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «SIP-відеотелефон з WiFi 2Mp Akuvox VP-R49G на 2 SIP акаунти»