






1 703 ₴
Кронштейн для установки на столб Speed Dome камер.
Бренд: Hikvision
Технические характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Матеріал | алюміній, сталь |
| Колір | білий |
| Общие | |
| Длина | 117 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Высота | 451.3 мм |
| Вес | 2040 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |