









1 190 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 200 Вт |
| Выходной ток | 1 А на канал |
| Входное напряжение | AC 110-230 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 16 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Регулювання напруги |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 190 / 120 / 34 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перенапруги |
| Тип устройства | Блок живлення |