




296 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 Ah |
| Вес | 0.7 кг |
| Выходное напряжение | 6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 70 / 47 / 100 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |