




333 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.2 Ah |
| Вес | 0.51 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Максимальний струм заряду | 0.39 А |
| Максимальний струм розряду | 19.5 А (5 сек.) |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Розміри | 53+5 / 97 / 43 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |