![Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][MF] розпізнавання по обличчю, відбитку пальця, карті Mifare, фото 1](https://images.prom.ua/6916373410_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][MF] розпізнавання по обличчю, відбитку пальця, карті Mifare, фото 2](https://images.prom.ua/6916373411_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][MF] розпізнавання по обличчю, відбитку пальця, карті Mifare, фото 3](https://images.prom.ua/6916373412_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
![Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][MF] розпізнавання по обличчю, відбитку пальця, карті Mifare, фото 4](https://images.prom.ua/6916373413_w127_h127_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
6 389 ₴
5 750,10 ₴
Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][MF] з функціями розпізнавання користувача по обличчю, відбитку пальця, карті Mifare та паролю. Оснащений бінокулярною камерою 1 Мп для розпізнавання облич на відстані до 180 см. Підтримка функції антиспуфінгу (захисту від підробок) забезпечує швидкий та надійний безконтактний доступ. Зв'язок термінала з сервером через Ethernet TCP/IP або USB для ручної передачі даних.
Функціональні особливості
Функції
Термінал оснащений широким набором стандартних функцій: автоматична передача даних (ADMS), перехід на літній час (DST), фотофіксація при ідентифікації та подіях, можливість завдання User ID до 14 цифр, запит записів з історії відвідувань (Record Query), розклад звукових сигналів (Schedule Bell), сигнал тривоги при розкритті корпусу, автоматичне перемикання режимів, а також кілька способів ідентифікації - відбиток пальця, карта або код. Термінал підтримує безпечний доступ до сервера через HTTPS та SSH, а також ручне введення даних з клавіатури T9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.43 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця, геометрія обличчя, код |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
| Зчитувач карт | Mifare (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | Mifare 13.56 МГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, USB |
| Тип контролера | автономний |
| Пам'ять користувачів | 1000 |
| Пам'ять шаблонів облич | 500 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 1000 |
| Пам'ять RFID карт | 1000 |
| Пам'ять журналу подій | 15000 |
| Програмне забезпечення | ZKBio Zlink, ZKBio Time |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Робоча температура, °C | -5 ~ +45 |