



6 195 ₴
5 575,50 ₴
Біометричний термінал ZKTeco M2F PRO-LR [FP][ID][WIFI] з функціями розпізнавання користувача по обличчю, відбитку пальця, карті EM-Marine та паролю. Оснащений бінокулярною камерою 1 Мп для розпізнавання облич на відстані до 180 см. Підтримка функції антиспуфінгу (захисту від підробок) забезпечує швидкий та надійний безконтактний доступ. Має інтерфейси TCP/IP та Wi-Fi для безшовної мережевої інтеграції та безпечного зв'язку, передає дані дротовою та бездротовою мережею.
Функціональні особливості
Функції
Термінал оснащений широким набором стандартних функцій: автоматична передача даних (ADMS), перехід на літній час (DST), фотофіксація при ідентифікації та подіях, можливість завдання User ID до 14 цифр, запит записів з історії відвідувань (Record Query), розклад звукових сигналів (Schedule Bell), сигнал тривоги при розкритті корпусу, автоматичне перемикання режимів, а також кілька способів ідентифікації - відбиток пальця, карта або код. Термінал підтримує безпечний доступ до сервера через HTTPS та SSH, а також ручне введення даних з клавіатури T9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип пристрою | термінал |
| Тип ідентифікатора | безконтактна карта, відбиток пальця, геометрія обличчя, код |
| Тип сенсора | оптичний сенсор |
| Зчитувач карт | EM-Marine (вбудований) |
| Тип карт/брелоків | EM-Marine 125 кГц |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Тип контролера: | автономний, мережевий |
| Пам'ять користувачів | 1000 |
| Пам'ять шаблонів облич | 500 |
| Пам'ять шаблонів відбитків пальців | 1000 |
| Пам'ять RFID карт | 1000 |
| Пам'ять журналу подій | 150000 |
| Програмне забезпечення | ZKBio Zlink, ZKBio Time |
| Вбудований екран | є |
| Функціональні особливості | контроль доступу, облік робочого часу |
| Живлення | DC 12V |
| Робоча температура, °C | -5 ~ +45 |